Firma ERKA Piły do Mięsa jest firmą rodzinną powstałą w 1990 roku oraz od 23 lat jest przedstawicielem firmy FREUND - znanego niemieckiego producenta wysokiej jakości sprzętu do uboju i rozbioru.
Właściciele firmy mają specjalistyczne wykształcenie techniczne oraz długoletnie doświadczenie w intensywnych kontaktach z wieloma zakładami przemysłu mięsnego, a jednym z założycieli firmy jest były wieloletni technolog-konstruktor w fabryce FREUND.
Firma ERKA Piły do Mięsa udziela szybkiej i kompetentnej porady w planowaniu wyposażenia, jak również służy fachową pomocą w awariach i remontach maszyn.
Program handlowy firmy ERKA zawiera optymalny zestaw maszyn, urządzeń i narzędzi do uboju i rozbioru zarówno dla zakładów o dużej i średniej wydajności, jak też dla małych zakładów rzemieślniczych.

Duże zakłady znajdą w naszym programie wyspecjalizowane maszyny do wysokowydajnych linii:
- krajalnice do bezodpadowego rozbioru półtusz,
- piły taśmowe gwarantujące niskie ubytki materiału,
- półautomaty do odcinania żeberek z kęgosłupa i wiele innych urządzeń.

Dla małych zakładów i rzemiosła mamy niezawodny sprzęt o uniwersalnym charakterze.
Posiadamy dobrze zaopatrzony magazyn części zamiennych oraz narzędzi do maszyn FREUND, JARVIS, EFA, MEDOC, REICH, MADO, KOLBE i innych
Dysponujemy obszerną biblioteką dokumentacji technicznych - zainteresowanym bezpłatnie udostępniamy wykazy części zamiennych wraz z rysunkami.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.