Nasze specjalizacje to:

Technologie pakowania: w próżni, w zmodyfikowanej atmosferze (MAP) i automatyczne owijanie w stretch. A do tego folie i materiały opakowaniowe, jakie są stosowane w tych technikach. Reprezentujemy tu wiodących światowych producentów: firmy SEALPAC, WALDYSSA, marki HENKOVAC, KOMET.

Technologie cięcia, krojenia i plastrowania, w tym również stało-wagowego, i w najtrudniejszych zastosowaniach (krojenie indyka, krojenie mięsa z kością.) Reprezentujemy tu firmy MAJA, TREIF, KOLBE, GROTHE

Technologie produkcji mięsa mielonego: od stołowych "wilczków" po całkowicie autmatyczne linie mielenia, dozowania do tacek, doprowadzanie do maszyny pakującej, ważenia przejazdowego i etykietowania. Reprezentujemy tu takich producentów, jak KOLBE, REX, TELTEK.

Technologie produkcji dań gotowych i convenience food: kompletny program przygotowania farszu, formowania, panierowania, obróbki cieplnej kilkoma metodami, zamrażania w spiralnych tunelach mroźniczych. Reprezentujemy tu firmy takie jak ALCO, FORMCOOK, SCANICO, LEIMER.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.