Arkas Sp. z o.o. istnieje od 2001 roku. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja systemów mocowania sprzętu audio-video, aczkolwiek praktycznie od początku naszego istnienia rozwijamy się konsekwentnie w innych kierunkach powiązanych z dziedziną RTV. Aktualnie jesteśmy jednym z czołowych producentów sprzętu oraz akcesoriów audio – video w Polsce. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w handlu pozwoliło nam poznać potrzeby klienta i tworzyć profil firmy odpowiadający tym potrzebom.

Dzięki początkowej współpracy z czołowymi producentami uchwytów lcd na zasadzie dystrybucji, podjęliśmy się przed ponad sześcioma laty stworzenia własnej marki, by do chwili obecnej stać się liderem w branży. Jednocześnie pozostajemy znaczącym dostawcą kabli HDMI, akcesoriów fotograficznych i samochodowych, mebli RTV, a w ostatnim czasie także słuchawek i głośników oraz licencjonowanych produktów Disney. Na tym ostatnim polu możemy pochwalić się największą w tej części Europy ofertą akcesoriów.

Aby dostosowywać ofertę do dynamicznie zmieniającej się sytuacji, firma zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która swym doświadczeniem i zaangażowaniem uparcie dąży do celu, jakim jest budowanie marki o stabilnej pozycji, pozytywnym wizerunku oraz dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.