Firma specjalizuje się w dostawach części zamiennych do komunikacji zbiorowej: Komunikacji Miejskiej i Komunikacji Międzymiastowej – części różnych producentów, a także do samochodów ciężarowych – koła, ogumienie, części zawieszeń, itp.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do handlu w/w częściami, bowiem posiadamy zakłady produkcyjne w Tuszowie Narodowym i Kolbuszowej, gdzie produkowane są głównie części do zawieszeń takie jak: sworznie zwrotnic, piasty kół, rozpieraki hamulców, dźwignie hamulcowe, ale również nagrzewnice, sprężarki powietrza (produkowane części spełniają normy PIMOTU).

Poza produkcją części do autobusów i samochodów ciążarowych świadczymy usługi dla klientów zewnętrznych w szerokim zakresie, szczegóły na podstronach.

Posiadamy koncesję "S", w ramach której wykonujemy wiele wyrobów o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym m.in: wkłady balistyczne do kamizelek kuloodpornych, części i podzespoły wozów bojowych, elementy składowe amunicji, części urządzeń strzelniczych i celowniczych.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.