Działalność VDL Bus & Coach obejmuje rozwój, produkcję, sprzedaż i obsługę posprzedażną szerokiej gamy autobusów, autokarów i modułów podwozi, zabudowę mini & midi busów oraz zakup i sprzedaż autobusów używanych. Firmę VDL Bus & Coach tworzy wiele firm produkujących autobusy, działających wspólnie na rynku globalnym. Dla VDL Bus & Coach niezwykle ważne są jakość, bezpieczeństwo, trwałość, komfort, niskie koszty utrzymania, niskie zużycie paliwa i ochrona środowiska. Produkcja oferowanych pojazdów odbywa się w Holandii i Belgii, natomiast sprzedaż produktów VDL Bus & Coach realizowana jest za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci, w skład której wchodzą przedstawicielstwa VDL Bus & Coach, importerzy i agenci, zlokalizowani w ponad 30 krajach. Pozwala to stworzyć „szytą na miarę” ofertę rozwiązań transportowych.
W zakresie obsługi posprzedażnej klienci mogą liczyć na szybką pomoc ze strony pracowników VDL Bus & Coach w jednym z wielu punktów serwisowych.
Rozbudowana sieć dystrybucji gwarantuje, że części zamienne i akcesoria są dostarczane do miejsca docelowego tak szybko jak to możliwe.
VDL Bus & Coach to jeden z największych producentów autobusów w Europie.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.