SYSTEmEG działa w formie spółki z.o.o. od 2004 roku. Jednak nasze 15 letnie doświadczenie w branży informatycznej i sprawdzone produkty, dają naszym Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem o silnej pozycji rynkowej.

Głównym profilem działalności spółki SYSTEmEG jest tworzenie specjalistycznego oprogramowania, opartego na nowoczesnych technologiach informatycznych. Efektem tej działalności jest m.in. system do zarządzania strefami płatnego parkowania i egzekucji należności za nieopłacone parkowanie (egzekucja administracyjna) oraz system do wspomagania egzekucji opłat za nieopłacone przejazdy środkami miejskiej komunikacji zbiorowej (egzekucja cywilna).

Nasze programy znajdują uznanie u coraz większej liczby klientów. Z powodzeniem działają w kilkudziesięciu miastach w Polsce, w tym m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Opolu, Lublinie, Łodzi, Częstochowie, Grudziądzu i Rzeszowie.

Tworzymy systemy informatyczne w oparciu o szerokie spektrum środowisk programistycznych, m.in. Delphi, C#. NET, C/C++, .NET, SQL, JAVA, VB, PHP/CFM, HTML/XML/XSL oraz korzystamy z takich serwerów baz danych jak MSSQL®, InterBase®, FireBird®, ORACLE® i MySQL®.

Tworzymy także oprogramowanie dla terminali mobilnych CASIO, PSION, MOTOROLA i innych wyposażonych w system Windows® CE/Mobile. Wymiana danych może odbywać się przy pomocy pakietowej transmisji danych w standardach GPRS, EDGE i UMTS.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i kreatywnych pracowników, którzy potrafią przygotować optymalne rozwiązania informatyczne, gwarantujące stały rozwój przez najblizsze lata.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)