System-1 Spółka z o.o. istnieje na informatycznej mapie Polski od 1994 r. Długoletnia obecność na niezwykle dynamicznie rozwijającym się rynku pozwoliła zgromadzić duży zakres wiedzy i doświadczenia, stworzyć zespół wysokiej klasy fachowców, a przede wszystkim zaowocowała gronem kilkuset zadowolonych przedsiębiorstw, korzystających ze Zintegrowanego Systemu Informatycznego Veritum.
W 2006 r. System-1 Spółka z o.o. połączyła swe siły z firmą Numeric System-1 z Sp. o.o. z Katowic powiększając swój potencjał i podnosząc jakość obsługi klientów. W 2008 r. do naszego zespołu dołączyła firma A&T Sp. z o.o. wspólnie tworzymy rozwiązania dla podmiotów zarządzających zasobami lokalowymi.
Działalność System-1 Spółka z o.o. możemy podzielić na następujące obszary:
audyt informatyczny (obsługa przedsiębiorstw w zakresie analizy potrzeb),
System-1 Spółka z o.o. wsparcie przy implementowaniu rozwiązań informatycznych,
tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych.
Posiadamy zespół programistów, będący mieszanką doświadczenia i młodości, zapewniający stabilność tworzonych rozwiązań oraz entuzjazm dla nowych pomysłów. Wysokiej klasy zespoły wdrożeniowe w Poznaniu i Katowicach, wspierane dodatkowo przez sieć współpracujących firm dealerskich, pozwalają na sprawną i niezawodną obsługę na terenie całego kraju.
Priorytetem firmy System-1 jest zaspokajanie indywidualnych potrzeb informatycznych każdego klienta. Dlatego Zintegrowany System Informatyczny Veritum to połączenie nowoczesnych rozwiązań, unikalnych procedur, doświadczenia i rzetelności. Stale rosnąca liczba współpracujących z nami podmiotów i ich pozytywne opinie utwierdzają nas w działaniu i motywują do dalszej wytężonej pracy.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.