olgard istnieje od 1990 roku. Lata doświadczeń w branży zabezpieczeń pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku zabezpieczeń. Atutem jest też fakt, że jesteśmy bezpośrednim partnerem producentów urządzeń, a także konstruktorem własnych rozwiązań i oprogramowania.

Patrząc w przyszłość, rozpoczęliśmy także rozwój naszego oprogramowania pod kątem analizy obrazu, wdrażając w naszych systemach m.in. system rozpoznawania twarzy. Wymagania stawiane przez Klientów są dla nas wyzwaniem. W kontaktach z Klientami stawiamy na długofalową współpracę, dlatego rozumiemy jak ważne jest dotrzymywanie terminów dostaw oraz niska awaryjność systemów. Jesteśmy znani z tego, że skutecznie dopasowujemy nasze systemy do potrzeb Klienta – zapewnia to produkt dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Od kilku lat Polgard może pochwalić się stałym wzrostem przychodów zatrudnienia, wartości firmy i posiadanego know-how. Zespół naszych projektantów, informatyków i serwisantów nieustannie poszukuje rozwiązań umożliwiających zwiększenie funkcjonalności i integracji systemów.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.