Jedynym właścicielem PKO Leasing jest Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna, największy bank komercyjny w kraju. Bankowy rodowód połączony ze specyfiką leasingu oraz wymogami rynku pozwoliły nam stworzyć nowoczesną i stabilną firmę leasingową.
Od Banku otrzymaliśmy kapitał, bezpieczeństwo finansowe oraz sumienność. Sami daliśmy firmie doświadczenie, szybkość działania, profesjonalizm oraz satysfakcję ze współpracy z naszymi klientami.
W ciągu ostatnich lat Spółka bardzo dynamicznie zwiększa swoją sprzedaż. W 2009 roku PKO Leasing oddał w leasing przedmioty o wartości 937,6 mln zł i biorąc pod uwagę wartość leasingowanych przedmiotów uplasował się na dziesiątej pozycji. W 2010r. Spółka sfinansowała zakupy przedmiotów na kwotę 1249,8 mln zł awansując na dziewiąte miejsce wśród największych firm leasingowych w Polsce. W 2011 r. PKO Leasing oddał w leasing przedmioty o wartości 1670,6 mln zł. Rok 2012 został zamknięty z rekordowym wynikiem 2056,4 mln zł, dynamiką 23% oraz uplasowaniem spółki w pierwszej czwórce największych firm leasingowych w kraju.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.