FIN Sp. z o. o. jest wiodącym dostawcą wyrobów i usług dla klientów z branży lotniczej oraz przemysłu zaawansowanych technologii.
Specjalizujemy się w dostawach części zamiennych, wyrobów hutniczych oraz materiałów eksploatacyjnych dla sektora lotniczego oraz przemysłu bazującego na rozwiązaniach wysoce wyspecjalizowanych.
Dzięki wdrożonemu i certyfikowanemu systemowi zapewnienia jakości, opartemu o lotnicze standardy serii AS9100, zapewniamy naszym klientom gwarancję najwyższej jakości usług.
Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby wyroby, które dostarczamy i usługi, które wykonujemy spełniały a nawet przekraczały wymagania i oczekiwania naszych klientów, dlatego też ciągle poszerzamy zakres naszej działalności dostosowując się do ich potrzeb i oczekiwań.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na wysoce wymagającym rynku lotniczym możemy zaoferować naszym klientom szereg nowoczesnych rozwiązań związanych z optymalizacją łańcucha dostaw, takich jak: dostawy na czas, integracja dostaw, przygotowywanie zestawów produkcyjnych, systemy KAN-BAN.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.