PROMOTOR to największy w Polsce skład silników gotowych.
Promotor zajmuje się produkcją oraz dystrybucją silników elektrycznych, wyłączników elektromagnetycznych, falowników, przekładni ślimakowych oraz osprzętu potrzebnego do ich instalacji.

Promotor to rodzinna firma, która została założona w 1993 roku. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w dystrybucji na rynkach krajowych i zagranicznych pozwala oferować Państwu wyroby o wysokiej jakości, a jednocześnie w konkurencyjnej cenie. Od początku istnienia firmy staramy się, poprzez swoją pracę, spełniać Państwa najwyższe oczekiwania, dlatego prowadzimy doradztwo techniczne w zakresie elektrycznych układów napędowych. Staramy się, aby relacje z naszymi odbiorcami były oparte na współpracy i wzajemnym zaufaniu.

Na dynamiczny rozwój firmy duży wpływ ma wysoka jakość oferowanych produktów oraz paleta pewnych rozwiązań, w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy po to, aby kompleksowo wspierać zarówno nabywców indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Zwracamy szczególną uwagę na kadrę - nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy służą fachową pomocą techniczną. Dla zwiększenia komfortu współpracujących z nami kontrahentów, gwarantujemy pełny serwis naszych produktów i dostęp do części zamiennych.

Zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.