Szwajcarska jakość + fachowe dooradztwo

Heisslufttechnik Flocke funkcjonuje jako autoryzowany dystrybutor i serwis szwajcarskiej firmy Leister Technologies AG od 1977 roku. W Polsce firma działa od 2006 roku. Siedziba firmy, magazyn główny i serwis znajdują się w Katowicach.

Nasza firma jest wiodącym dostawcą narzędzi i urządzeń do obróbki gorącym powietrzem na rynku krajowym. Oferujemy pełną gamę produktów Leister tj. narzędzia ręczne, zgrzewarki samojezdne, wytłaczarki ręczne, dmuchawy, nagrzewnice powietrza oraz dmuchawy gorącego powietrza.

Będąc autoryzowanym dystrybutorem światowego lidera technologii gorącego powietrza, naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o rzetelne doradztwo i wysokie kompetencje pracowników. Wykorzystując bogate doświadczenie i posiadaną wiedzę techniczną, skupiamy się na dobraniu najodpowiedniejszego rozwiązania dla potrzeb Klienta i dbamy o to, aby eksploatacja urządzeń przebiegała bezproblemowo. Dzięki temu każde zapytanie i problem jest traktowany indywidualnie z uwzględnieniem szczególnych właściwości i wymogów procesu.

Oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne, szkolenia z zakresu obsługi urządzeń, testy materiałów, pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz bezpośredni dostęp do części zamiennych i akcesoriów. Wspieramy również projektantów i konstruktorów maszyn oraz aktywnie współpracujemy z czołówką dostawców materiałów termoplastycznych.

Zapraszamy do współpracy!

Business Blog

The exhibitor has not added any news.