Firma Protechnika jest firmą produkcyjną działającą w obszarze ochrony środowiska, gospodarce odpadami, recyklingu, przetwórstwa biomasy jak i rolnictwa oraz leśnictwa.

Nowoczesny park maszynowy, którym dysponujemy jak również wykształcona kadra i zdobyte przez Nas doświadczenie pozwalają sprostać
Nam wszystkim wyzwaniom stawianym przez klientów jak również w znaczący sposób wpływać na poprawę jakości środowiska naturalnego.

Doświadczenie zdobyte w ciągu prawie już 20-letniej działalności pozwala Nam podejmować się wyzwań, które dla innych są nieosiągalne czego dowodem są liczne nagrody, wyróżnienia oraz patenty, których jesteśmy właścicielami.

W swojej stałej ofercie posiadamy urządzenia takie jak:

Brykieciarki RDF, Sita dyskowe, Perforatory, Separatory powietrzne i magnetyczne, Młyny frezowe, rozdrabniacze/kruszarki: jednowałowe, dwuwałowe i czterowałowe; podajniki taśmowe i ślimakowe, urządzenia do produkcji biopaliwa, granulatory, rębaki, chłodnice peletu, cyklony
i wiele innych.

Oprócz urządzeń w ciaglej ofercie znajdują się części eksploatacyjne do wszystkich typów rozdrabniaczy takie jak: noże stałe i ruchome, sita, matryce, i inne.
Firma Protechnika stawia na ciągły rozwój ludzi, parku maszynowego czego dobrym przykładem jest rozpoczęcie budowy nowego zakładu produkcyjnego, który w jeszcze lepszy sposób pozwoli na zintensyfikowanie rozwoju i i planów związanych z powiększeniem Naszego portfolio.

Zapraszamy serdecznie do współpracy

News

The exhibitor has not added any news.