Obrabiarki to „maszyny-matki”, związane z produkcją prawie każdego mechanicznego elementu otaczającego nas świata - i dlatego właśnie stanowiące podstawę światowej produkcji. Naszą rolą jako wytwórcy obrabiarek jest dbanie o jakość życia ludzi oraz o rozwój społeczeństwa przez rozwijanie technologii i dostarczanie na rynek jak najbardziej wydajnych i sprawnych produktów.

Firma Mazak w swojej działalności rynkowej kieruje się trzema głównymi zasadami: „Wysoka jakość”, „Postęp”, „Globalność”. Kierowanie się tymi właśnie zasadami, przez oferowanie dobrej jakości obrabiarek, położyło podwaliny pod rozwój „światowej produkcji”. Skupiamy wysiłki na tworzeniu maszyn, które przyczynią się do przełomowych postępów w we wzroście produktywności. Do tej pory założyliśmy ponad 70 ośrodków technicznych i technologicznych na całym świecie, aby doskonalić pracę nad najlepszymi rozwiązaniami i najszybszym wsparciem na skalę światową.

Jako jeden z pierwszych japońskich wytwórców obrabiarek zaczęliśmy eksportować nasze towary za granicę. Po ugruntowaniu naszej działalności w Stanach Zjednoczonych rozszerzyliśmy ją między innymi na Wielką Brytanię, Singapur i Chiny i pracujemy nad dalszym rozwojem. Jesteśmy jedynym producentem obrabiarek, który liczy się w skali światowej. Nasze fabryki od początku zapewniają usługi wysokiej jakości. Nasze relacje z klientami na całym świecie opierają się na wzajemnym zaufaniu i dlatego cechuje je niezwykła siła.

Zamierzamy nadal podejmować nowe wyzwania w dziedzinie produkcji. Czujemy się wyróżnieni mogąc „zawsze i wszędzie” poprawiać jakość życia ludziom poprzez naszą działalność wytwórczą.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.