Firma STERNAL INTERNATIONAL od 1990 roku specjalizuje się w kompleksowym rozwiązywaniu problemów związanych z regulacją poziomu wilgotności powietrza. Jesteśmy w stanie optymalnie rozwiązać każdy problem, od najprostszych instalacji nawilżających indywidualne pomieszczenia, poprzez doskonale zintegrowane z układem klimatyczno-wentylacyjnym systemy nawilżające cały budynek, systemy nawilżające dla procesów technologicznych, aż po regulację poziomu wilgotność samolotu.

Dzięki szerokiej gamie stosowanych rozwiązań technicznych, produkt finalny, jakim jest dla klienta stały poziom wilgotności, osiągany jest przy najniższych kosztach eksploatacyjnych. W zależności od potrzeb, w procesie nawilżania możemy wykorzystać każdy dostępny rodzaj energii, od sprężonego powietrza, poprzez energię elektryczną, parę wodną, gorącą wodę, aż po najnowszy hit na światowych rynkach (niezwykle tanie w eksploatacji) nawilżacze gazowe.

Dzięki unikalnym rozwiązaniom układów dyspersyjnych drogę absorpcji pary wodnej do powietrza, niezależnie od zapotrzebowania na parę, skrócić możemy nawet do 15cm.

Oferowane przez nas technologie znalazły uznanie wśród takich firm i instytucji jak: Metropolitan, International Papier Kwidzyn, WISTIL S.A., SWED-WOOD, PR Koszalin, SONY, NASA, DIOR, Opera Królewska w Sztokholmie, czy muzeum LOUVRE w Paryżu, którego zarząd po zapoznaniu się z wynikami eksploatacyjnymi naszych nawilżaczy w paryskim Muzeum Natury, w trosce o bezpieczeństwo bezcennych eksponatów podjął decyzję o wymianie wszystkich zainstalowanych już nawilżaczy na nawilżacze firmy DRI-STEEM.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)