Firma KONCEPT Systemy Informatyczne działa w branży informatycznej od 2006 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm i przedsiębiorstw - tzw. outsourcing IT.

Przedmiotem działalności firmy jest dostarczanie, wdrażanie i sprzedaż rozwiązań informatycznych, sprzętu komputerowego, stały serwis i administracja, produkcja autorskiego oprogramowania takiego jak zarządzanie serwisem, logistyką, sprzedażą oraz flagowego oprogramowania z rodziny SIMPLE SOFTWARE. Potrafimy połączyć nasze doświadczenie i profesjonalizm z różnorodnymi wymaganiami klientów, co pozwala na długoterminową współpracę oraz na tworzenie wspólnych sukcesów zawodowych. Od kilku lat zajmujemy jedno z czołowych miejsc wśród łódzkich firm branży IT.Początkowo firma działała jako jednoosobowa działalność gospodarcza, aby w krótkim czasie przekształcić się w spółkę cywilną. Decyzja ta była następstwem dążenia firmy do coraz dynamiczniejszego jej rozwoju. Cieszy fakt, że dzięki Klientom, którzy nam zaufali i wysoko cenią współpracę z nami możemy tak prężnie funkcjonować i dynamicznie się rozwijać mimo dużej konkurencji i obecnego kryzysu. To wszystko sprawia, że naszym Klientom możemy oferować coraz to nowsze rozwiązania z szerokiego zakresu IT, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom i usprawniając tym samym pracę w przedsiębiorstwach.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta oraz kompleksowa oferta. Dzięki stałej współpracy z wieloma dystrybutorami i producentami, każdy z naszych klientów może liczyć na atrakcyjne ceny sprzętu komputerowego i oprogramowania. Zatrudniamy personel wysokiej klasy informatyków, specjalistów., posiadających szkolenia z zakresu administracji systemami Microsoft, Linux, Novell, sprzętem takim jak: Cisco, HP oraz z zakresu bezpieczeństwa informacji (Administrator Bezpieczeństwa Informacji). W naszym zespole pracują specjaliści posiadający tytuł MCP, MCSA, MCSE, MCDB, CCNA, CCNP specjalizujący się w obsłudze środowisk systemowych MS Windows Server i bazodanowych MS SQL Server. Otrzymujemy dostęp do szkoleń i wsparcia technicznego, dzięki czemu korzystamy z wszystkich najnowszych osiągnięć tego producenta. Ma to znaczący wpływ na zapewnienie wysokiej jakość usług świadczonych na rzecz naszych klientów. Współpracujemy z największymi światowymi dostawcami rozwiązań informatycznych, firmami: Microsoft, HP, Cisco.

Każdy prawidłowo wdrożony system informatyczny wymaga utrzymania. W wielu przypadkach systemy informatyczne są krytycznym punktem organizacji, gdzie chwilowy przestój powoduje ogromne straty.

Posiadamy duże doświadczenie w utrzymywaniu systemów . Podczas serwisu wykorzystuje ITIL (Information Technology Infrastructure Library) - najlepsze reguły oparte na najlepszych praktykach wypracowanych przez ekspertów. Łącząc doświadczenie z odpowiednimi metodologiami utrzymywania systemów informatycznych, jesteśmy w stanie proponować naszym klientom bardzo dobre warunki współpracy.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.