EMAR jest spółką jawną z siedzibą w Kopytowie kierowaną od początku przez tych samych właścicieli, którzy w przeszłości byli konstruktorami komputerowych drukarek w zakładach “Mera-Błonie”.
W lutym 2012r. firma obchodziła 20 rocznicę działalności.
Podstawowym profilem produkcyjnym firmy są kasy rejestrujące a w szczególności fiskalne bileterki do sprzedaży biletów w autobusach i na dworcach. Opracowany przez EMAR i współpracujące firmy INFORMICA oraz INFOKUB system sprzedaży biletów funkcjonuje w większości przedsiębiorstw komunikacji pasażerskiej w Polsce. System wniósł u przewoźników rewolucyjne zmiany w organizacji sprzedaży biletów, dał możliwość elektronicznej obróbki danych ze sprzedaży. Poza bileterkami, Emar od kilkunastu lat produkuje drukarki fiskalne, które są oceniane jako produkt o bardzo dobrych walorach funkcjonalnych i użytkowych.
Pierwszym modelem była drukarka EMAR DUO, która zapoczątkowała serię drukarek fiskalnych DUO (EMAR DUO, TORELL DUO PLUS, DUO PRO, TOREL DUO PRO). Seria drukarek DUO powstała we współpracy z Andrzejem Fiedorukiem i Andrzejem Kwintą – autorami oprogramowania sterownika drukarek.
Od 2007 roku produkowane są drukarki serii PRINTO (PRINTO 57T, PRINTO BUS), które z powodzeniem zastąpiły i kontynuują sukces modeli DUO. W roku 2010 została uruchomiona produkcja drukarki PRINTO 57Te z elektroniczną kopią paragonów.
Własne biuro doświadczonych konstruktorów i programistów oraz grupa wysoko wykwalifikowanych monterów dają gwarancję spełnienia wysokim wymaganiom w zakresie produkcji aprecyzyjnych urządzeń elektroniczno-mechanicznych.
Właściciele firmy EMAR wiążą dalej jej przyszłość z rynkiem fiskalnym, szczególnie w wyrobach specjalizowanych.
Istotą działań firmy EMAR jest zaspokojenie wzrastających i ściśle określonych oczekiwań naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. W celu uzyskania pełnego zadowolenia Klientów podjęliśmy trud wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001:2009. System Zarządzania Jakością zapewnia właściwą realizację wszystkich procesów biznesowych mających wpływ na jakość naszych produktów i usług z jednoczesną dbałością o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo pracy.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)