Marka Frederique Constant jest stosunkowo młodą, szwajcarską marką. Narodziła się w 1988 roku z pasji, jaką Aletta i Peter Stas mają do wyrafinowanych zegarków. Dewizą firmy jest oferowanie wyjątkowych zegarków, wysokiej jakości i czynienie tego luksusu dostępnym, poprzez oferowanie ich w umiarkowanych cenach.

Misją firmy jest oferowanie wysokiej jakości klasycznych, szwajcarskich zegarków w rozsądnych cenach. Dzieje się tak z wykorzystaniem trzech wartości w rozwoju każdego z modeli: projektowanie, jakość i innowacja. W roku 2004 manufaktura Frederique Constant weszła do elitarnego grona szwajcarskich marek zegarków, które opracowują i produkują własne kalibry in-house. Frederique Constant konsekwentnie podąża tą drogą i rozwija się jako „manufaktura”. In-house projektowanie, in-house produkcja, in-house montaż. Siedziba mieści się w miejscu, gdzie bije serce zegarmistrzowskiego świata, w genewskiej dzielnicy Plan Les Ouates.

Zegarki Frédérique Constant są definiowane przez ich wysoką jakość, różnorodność, precyzję w produkcji i wzornictwie oraz fakt, że są wytwarzane przez wysokiej klasy genewskich zegarmistrzów żyjących pasją do projektowania pięknych wyrobów.

News

The exhibitor has not added any news.