Niezachwiana wiara w swoje umiejętności i w przeznaczenie pomogły Agnieszce stać się jedną z najbardziej spełnionych Właścicielek Spa i niezrównanym Doradcą Biznesowym.

Dwukrotnie nagradzana za Fantastyczną Obsługę Klienta w Spa, była właścicielką jednego z najszybciej rozwijających się Spa w całej Australii. Obecnie Prezydent Salon Marketing Queen, autorka, doradca biznesowy, która obecnie pomaga setkom salonom w Polsce odkryć salonowe sekrety marketingowe.

„Nie zawsze jednak wszystko było dla mnie tak udane - Ciężko pracowałam w Spa, nie miałam czasu dla rodziny, a nawet dla siebie. Dobrze znany ludziom z tej branży ciągły pośpiech nie pozwalał nieraz na takie naturalne czynności jak lunch czy odpoczynek. Przez nieustanne dążenie do usatysfakcjonowania klientów i innych pracowników nie mogłam poświęcić należytej uwagi marketingowi. Doszło do tego, że przez stres niemal rwałam sobie włosy z głowy i dotarło do mnie, że wcale nie prowadzę biznesu, właściwie to czułam się jak uwięziona w wirze pracy, z k

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.