Jesteśmy liderem wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej. Oferujemy całościową obsługę klientów instytucjonalnych – od etapu doradztwa, poprzez realizację – po obsługę posprzedażową, w zakresie tworzenia nowoczesnych stref spa i wellness w hotelach oraz salonach odnowy biologicznej.

Naszymi największymi atutami są: bogate doświadczenie – istniejemy na rynku od 1984 roku – jak również szerokie portfolio produktów oraz dogłębna znajomość branży, poparta kilkudziesięcioma referencjami klientów (zobacz nasze referencje). Wyróżnia nas zespół ekspertów, zapewniający obsługę klientów na najwyższym poziomie. Marki z portfolio Nova Group zdobyły wiele prestiżowych nagród m.in. Glammies 2016 i 2015, Best Beauty Buys 2015, Beauty Premium 2016, 2015 i 2014, Spa Inspiracje 2016, 2015 i 2014 oraz Złoty Krokus 2013.

Jako wiodący dostawca kosmetyków profesjonalnych oraz wysokiej klasy wyposażenia w swoim portfolio posiadamy najlepsze produkty światowych marek:

- Kosmetyczne: Ingrid Millet, Maria Galland, Skeyndor, Arosha, Kurland
- Kosmetologia i medycyna estetyczna: Asclepion, Viora, Starvac, Daeyang
- Sprzęt do spa i wellness: Gharieni, Kurland (Haslauer), Trautwein
- Solaryjne: megaSun, Luxura, Lighttech
- Fitness – Salter

Dużą wagę przywiązujemy do śledzenia i nieustannego wdrażania innowacji w zakresie naszej oferty. Wychodzimy bowiem z założenia, że w czasach rosnącej konkurencyjności kluczem do odniesienia sukcesu na rynku jest już nie tylko analizowanie potrzeb klientów ale przede wszystkim – wyprzedzanie ich. Przemyślana inwestycja to decyzja o współpracy z partnerem, za którym stoją: doświadczenie, know-how, rozpoznawalne marki i co najważniejsze – wiedza nt. tego, czego klienci oczekiwać będą w przyszłości.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.