Firma Noble Health Sp. z o.o. powstała w 2009 roku i od ponad czterech lat jest pionierem w dziedzinie nutrikosmetyków w branży wellness.
Nasze rozwiązania budujemy we współpracy z ekspertami. Tworzymy produkty na bazie nowoczesnych technologii łącząc naturalne składniki w innowacyjne receptury. Współpracujemy z najlepszymi salonami w Polsce prowadzonymi przez ekspertów w branży.
Opierając się na rekomendacji i opiniach naszych klientów zbudowaliśmy silną grupę dystrybutorów w całej Polsce. Produkty dostępne są w ponad 2200 punktach.
Nasz zespół to różnorodne kompetencje połączone pasją. Współpracując z lekarzami, kosmetologami, dietetykami i trenerami, którzy razem z nami szerzą ideę holistycznego podejścia do ciała człowieka i rekomendują „Twoją dzienną porcję piękna”.
Jesteśmy marką ekspercką, dlatego naszą misją jest „Radzenie sobie z problemami , którym ulegli najlepsi”. Kierunkiem jaki sobie obraliśmy jest podnoszenie jakości i standardów życia kobiet i mężczyzn poprzez troskę o ich ciało.
Doł

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.