Nasza firma istnieje na Polskim rynku od 1999 roku. Jej założycielem jest Tomasz Obracaj, który od ponad 30 lat, pasjonuje się kawą oraz jest z nią związany zawodowo. Tomasz jest również jednym z założycieli, byłym prezydentem oraz obecnie Ambasadorem SCAE (Speciality Coffee Assn. Of Europe).

Tomasz, były sędzia WBC (World Barista Championship) jest również jedynym autoryzowanym trenerem SCAE w Polsce.

Zajmujemy się hurtowym importem kawy surowej, oraz najwyższej jakości kawy gourmet/speciality. Posiadamy palarnię kawy wraz z profesjonanie wyposażonym labolatorium, w którym przeprowadzamy analizy jakościowe wypalanych przez nas kaw.

W prowadzonej przez nas Akademii Kawy®, zatrudniającej doświadczonych trenerów, kilkukrotnych finalistów m.in.: Mistrzostw Polski Barista, odbywają się regularne szkolenia oraz prezentacje. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy na Polskim rynku jedną z czołowych firm, zajmujących się kompleksowym doradztwem i szkoleniami z zakresu biznesu kawowego.

Wieloletnie doświadczenie połączone z pasją naszych pracowników, oraz wyselekcjonowany asortyment najwyższej jakości, pozwala nam zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów, od największych palarni po indywidualnych miłośników "czarnego złota".

Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem firmy: Sandalj Trading Company oraz Jamaica Blue Mountain® Coffee

Podstawą naszego sukcesu jest nauka, nieustanne podnoszenie kwalifikacji i ciągłe starania, aby produkty oraz świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów detalicznych, uruchomiliśmy dział zajmujący się obsługą klientów indywidualnych. Aktualnie dostępny asortyment znajduje się w naszym sklepie internetowym.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.