Jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku i dzięki ciągłemu zaangażowaniu w utrzymywanie jak najlepszych kontaktów z naszymi Klientami oraz przykładaniu szczególnej uwagi do świadczonego przez naszą firmę serwisu (na każdym etapie kontaktu z Klientem), możemy się szczycić ciągłym wzrostem sprzedaży.

Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku sprzedaży profesjonalnego wyposażenia gastronomii. Wiedza i doświadczenie naszych ekspertów to gwarancja fachowej pomocy w doborze urządzeń i drobnego sprzętu. Zapewniamy generalną obsługę - od projektu technologicznego do zainstalowania sprzętu i przeszkolenia obsługi (pomożemy wdrożyć Państwa projekt w życie poprzez załatwienie wszystkich niezbędnych zezwoleń, uzgodnień czy odbiorów ( wentylacja, straż, sanepid itd…). Dzięki stałej współpracy z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami umożliwiamy szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń niezbędnych w każdej profesjonalnej kuchni.

Nasi Klienci to głównie odbiorcy instytucjonalni stanowiący największy udział w działalności naszej firmy. Wiodącą gałęzią naszych działań jest sektor HoReCa ( hotele , restauracje , catering ), który staramy się obsługiwać kompleksowo , stąd też bardzo dużo uwagi poświęcamy na dobór partnerów handlowych , skupiając się przede wszystkim na doskonałej jakości produktu ( 100 % powtarzalności ), terminowości dostaw oraz fachowości personelu.

Z dumą prezentujemy oraz wprowadzamy na Polski rynek produkty takich firm jak: ZIEHER GERMANY, APS-GERMANY, Helios, Fuchs, Karlowsky,. Niewątpliwie największym krajowym partnerem naszej firmy jest Polski oddział koncernu HENDI z siedzibą w Poznaniu z którym jesteśmy związani współpracą handlową od początku jej działalności. Współpracujemy również z takimi firmami jak: Kromet, Lozamet, Krosno-Metal, Dora Metal, Komat, Winterhalter, Stalgast, Rational, Ma-Ga, Porkka, Liebherr oraz wieloma innymi znanymi markam.

Dziękując wszystkim naszym dotychczasowym partnerom tworzącym wspólny sukces, zwracamy się z ogromną prośbą o wszelkie sugestie i uwagi mogące uczynić naszą firmę jeszcze bardziej rzetelną i godną zaufania .

Zapraszamy do współpracy
Zespół Active Company

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.