Ideal Partner działa od 1998 roku - jest producentem i dystrybutorem higienicznych i chirurgicznych wyrobów jednorazowego użytku, czyściw i profesjonalnych kosmetyków gabinetowych. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy w swoim działaniu kładą duży nacisk na czystość i higienę: do jednostek medycznych, gabinetów kosmetycznych, zakładów przetwórstwa spożywczego i innych zakładów przemysłowych i usługowych.

Nasze wyroby oferujemy:

Na brudne - by było czyste,
na czyste - by było aseptyczne.

Jesteśmy przekonani, że sukcesy naszych Klientów i zaufanie Dostawców są głównymi warunkami naszego powodzenia i rozwoju. Dlatego w naszej pracy opieramy się na wyrażonej w nazwie firmy idei: partnerstwie ze wszystkimi Klientami i Dostawcami - tak, byśmy wszyscy mieli wymierne korzyści ze współpracy.

Tworząc naszą ofertę staramy się, by znalazły się w niej wyroby o najkorzystniejszej zależności: jakość /cena i odwrotnie: cena / jakość.
Pragniemy, by jak najszersze grono użytkowników znalazło u nas wyrób, który ich zadowoli.

Dla stałego podnoszenia jakości naszych działań i podnoszenia komfortu pracy naszych Partnerów będziemy stale doskonalić organizację naszej pracy i stosowane procedury. Poprzez staranną rekrutację, szkolenia i motywacyjny system wynagrodzeń będziemy dążyć do stworzenia i utrzymania zespołu kompetentnych, rzetelnych i oddanych Pracowników, którzy pracując w miłej atmosferze i dobrych warunkach staną się IDEALNYMI PARTNERAMI dla wszystkich zainteresowanych.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.