Nasza firma cieszy się Państwa uznaniem już od 1994 r. Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem, rozprowadzającym na rynek polski kosmetyki lekarza dermatologa dr Christine Schrammek.

Dr Christine Schrammek mając praktykę zawodową zdobytą w klinice dermatologii oraz we własnym gabinecie stworzyła nową linię preparatów - „Kosmetykę dla dermatologii” Kosmetyki, które oferujemy są najwyższej jakości – to preparaty nie zawierające konserwantów, barwników oraz innych szkodliwych dla skóry substancji – to kremy, fluidy, eliksiry wykonane wyłącznie na bazie naturalnych składników. Dlatego możliwe jest stosowanie ich do nawet bardzo wrażliwej skóry a efekty są już widoczne po krótkim ich stosowaniu. Z każdym rokiem poszerzamy naszą ofertę, tak aby w pełni zadowolić Państwa oczekiwania.

Obecnie współpracujemy z ponad 1000 gabinetów kosmetycznych i dermatologicznych. Z naszych usług korzystają również indywidualni klienci, którym służymy pomocą w dobraniu odpowiednich preparatów. Staramy się spełnić wsz

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.