Brodr. Jorgensen SA to polska firma handlowa z kapitałem duńskim, założona w 1993 roku. Jej główny udziałowiec Brodr. Jorgensen Holding jest duńską firmą rodzinną istniejącą od 1913 roku.

Brodr. Jorgensen jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marek : GOSH, LUMENE, MONTAGNE JEUNESSE, KAPPA . W związku z systematycznym rozwojem dystrybucji i pozycji firmy w biznesie kosmetycznym w 2010 firma wprowadziła na rynek własną markę – ACE of FACE.

Realizując strategię silnych i rozpoznawalnych marek firma Brodr. Jorgensen S.A. od lat przyczynia się do rozwoju rynku kosmetycznego w Polsce stając się jednym z czołowych dostawców kosmetyków spoza marek koncernowych . Posiadamy pełną gamę produktów we wszystkich kategoriach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów.

Wartości firmy od samego początku budowane są na uczciwej współpracy, która powinna być dla naszych klientów przyjemnością oraz gwarancją zysków. Nasi pracownicy są kompetentni i otwarci na klienta, innowację i rozwój. W taki

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.