Z wielką radością chciałam poinformować, że po przeszło dziesięcioletniej pracy w znanej, polskiej firmie kosmetycznej zdecydowałam się rozpocząć nowy etap w swoim życiu zawodowym. Postanowiłam stworzyć nową, profesjonalną markę kosmetyczną opartą na głębokiej i rzetelnej wiedzy kosmetologicznej oraz doświadczeniu w kreacji produktów kosmetycznych. Przede wszystkim jednak na największej mojej pasji, jaką jest tworzenie nowoczesnych produktów kosmetycznych według własnych pomysłów.
Wierzę, że moje wykształcenie i dotychczasowa kariera zawodowa, obejmująca również zagadnienia oceny bezpieczeństwa kosmetyków, a także działalność wykładowcy na wyższych uczelniach kształcących kosmetologów, pomogą stworzyć solidną, wiarygodną markę profesjonalną. Zrobię wszystko, by spełniła Państwa oczekiwania.
Chciałabym, aby znak Beauty Concept kojarzył się z najlepszą jakością, zadowoleniem klientów oraz przyjemnością obcowania z wyjątkowo przyjazną marką. To olbrzymie wyzwanie w dzisiejszych czasach, w dobie obecności na r

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.