MUSI Lublin Sp. z o.o. swoją działalność rozpoczęła w 1950 roku („dawniej” MUSI - Spółdzielnia w Lublinie). Charakterystyczne logo firmy jest rozpoznawane w całej Polsce, a zwłaszcza w środowisku osób niepełnosprawnych.

Misją firmy jest prowadzenie działalności gospodarczej, która umożliwia rehabilitację zawodową, medyczną i społeczną zatrudnionych osób niepełnosprawnych.

Zgodnie z hasłem "Z nami pokonasz bariery" MUSI Lublin specjalizuje się w sprzedaży i produkcji wyrobów ortopedyczno - rehabilitacyjnych, umożliwiających osobom niepełnosprawnym łagodzenie przebiegu chorób, kompensowanie urazów lub aktywną rehabilitację.

Oferujemy sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, wysokiej jakości m.in. wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki ułatwiające chodzenie.

W Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym przy ul. Magnoliowej 2, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doboru sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. W ramach umowy z NFZ, klient-pacjent zrealizuje zlecenie na zaopatrzenie ortopedyczno-r

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.