IWARE jako Internet Software House zajmuje się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań. Tworzymy dedykowane wdrożenia na bazie autorskich systemów:

- CMS,
- e-commerce,
- CRM
- Web To Print.

Nasz dział IT tworzą specjaliści z zakresu programowania w PHP i JavaScript. Wdrażane technologie są w pełni skalowalne w oparciu o standardowe serwery (tzw. skalowalność pozioma). Zoptymalizowane przez nas serwisy mają najwyższe możliwe oceny wydajnościowe.

Przy tworzeniu serwisów internetowych zawsze braliśmy pod uwagę optymalizację ich pod kątem pozycjonowania w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, dzięki czemu zyskaliśmy doświadczenie, które wykorzystujemy przy najnowszych projektach z korzyścią dla naszych klientów. Zajmujemy się także szeroko rozumianym marketingiem w internecie obejmującym działania m.in w Google AdWords.

Działamy na rynku już od 5 lat i w tym czasie zgromadziliśmy bogate doświadczenie w realizacji projektów internetowych. Słuchamy klienta, aby poznać jego potrzeby, w celu zaprojektowania systemu najlepiej spełniającego jego wymagania. Wciąż rozwijamy wdrożone projekty, aby dopasować je do potrzeb rynku oraz specyfiki działalności klienta.

Oferujemy sprawdzone rozwiązania, które dostosujemy do Twoich potrzeb. Naszym klientom świadczymy kompleksowe usługi, od zbadania koncepcji biznesowej, przez przygotowanie harmonogramu prac i dokumentacji (również specyfikacje pod doatcje unijne), przez wdrożenie rozwiązania e-commerce, po skuteczną promocję w Internecie.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.