Jesteśmy pierwszą Szkołą Fotografii w Lublinie. Całą naszą uwagę poświęcamy przekazywaniu praktycznej i teoretycznej wiedzy o fotografii. Współpracujemy z najlepszymi, aktywnymi zawodowo fotografami regionu, którzy odnieśli sukces artystyczny i komercyjny. Dzięki temu zajęcia poprowadzone są w sposób merytoryczny, ciekawy i nieszablonowy.

Nauka w naszej szkole opiera się na licznych warsztatach praktycznych, rozwijającej twórcze myślenie obudowie teoretycznej oraz systemie nielimitowanych konsultacji. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu każdemu słuchaczowi poświęcamy wiele uwagi, a atmosfera zajęć sprzyja wspólnej, praktycznej nauce. Pośród szerokiej oferty kursów i warsztatów znajdują się zajęcia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Organizujemy także specjalne warsztaty i wykłady dla firm. Zapraszamy do skorzystania naszej oferty.

Celem Szkoły jest profesjonalna edukacja fotograficzna, w tym także animacja życia kulturalnego w Lublinie. Organizujemy liczne spotkania, w

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.