PETMAR s.c. to firma działająca na rynku lubelskim od 1999 roku w zakresie dystrybucji i wykonawstwa systemów dachowych. Siedziba firmy mieści się w Lublinie przy Al. Kraśnickiej 158A.

Podstawą działalności firmy są kompleksowe usługi w zakresie pokryć dachowych. Posiadamy szeroką ofertę pap termicznych, gontów dachowych, blach, blachodachówek, orynnowania, okien dachowych, systemów dociepleń, folii dachowych, dzięki czemu zawsze możemy gwarantować najwyższą jakość, jeśli chodzi o tworzone z wykorzystaniem naszych materiałów pokrycia dachowe dla klientów w Lublinie i okolicach.

Obok sprzedaży materiałów do pokryć dachowych, zapewniamy także fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy oraz profesjonalną pomoc przy montażu. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z dużymi wykonawcami pozwalają nam wierzyć, że nasza oferta okaże się pod każdym względem najatrakcyjniejsza dla wszystkich klientów.

Efektownie prezentujące się, solidne i szczelne dachy wykonane z najwyższej jakości materiałów stworzysz tylko z Petmar Lublin.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.