Firma PPH EL-MAX powstała w 1990 roku w Lublinie. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną (sklep elektryczny) artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych. Jesteśmy siecią hurtowni elektrycznych oraz salonów oświetlenia. Posiadamy oddziały w Lublinie, Chełmie, Kielcach, Puławach, Tarnobrzegu, Warszawie i Zamościu.

Obsługujemy wiele inwestycji budowlanych, oferując kompleksowo dostawy towarów w regionie jak i w całym kraju. Dostarczamy nie tylko lampy, oprawy, kable czy przewody elektryczne, ale cały osprzęt elektrotechniczny czy oświetleniowy. Na stałe współpracujemy z szerokim gronem odbiorców: klientami indywidualnymi, klientami instytucjonalnymi, firmami wykonawczymi, działami utrzymania ruchu w przemyśle, wykonawcami instalacji elektrycznych, projektantami instalacji elektrycznych i dekoratorami wnętrz. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo techniczne w zakresie: technika świetlna, elektrotechnika i oświetlenie. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, utylizację zużytych źródeł światła i baterii. Posiadamy transport własny, a także korzystamy z usług firmy spedycyjnej Schenker.

Obok przedstawiamy naszą listę różnych obiektów, przy których realizacji braliśmy udział.

Znaczącym atutem w działalności naszej firmy jest rozwijana od lat technika świetlna. Nasze biura projektowo – techniczne zajmują się projektowaniem i doborem oświetlenia. Oświetlamy domy, mieszkania, apartamenty, biura, restauracje, hotele, obiekty użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, obiekty sportowe, obiekty architektoniczne, obiekty sakralne, ulice itd. Jesteśmy w stanie stworzyć projekt oświetlenia dopasowany do wymagań każdego Klienta. Dzięki długoletniej praktyce i współpracy z wiodącymi producentami, prezentujemy zróżnicowaną ofertę, którą uaktualniamy o nowe trendy na rynku i dopasowujemy według zastosowania i stylu do każdego obiektu oraz wnętrza.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.