Firma BODEN działa w Lublinie już od 1996 roku. Od tego czasu zapewniamy mieszkańcom Lublina i okolic najlepsze materiały na podłogi w atrakcyjnych cenach. O wysokiej jakości naszych produktów świadczą przede wszystkim sygnały zadowolenia, które stale otrzymujemy od naszych klientów. Wielu z nich współpracuje z nami od lat! Takie sygnały sprawiają, że staramy się zapewniać naszym klientom coraz lepsze produkty w jeszcze atrakcyjniejszych cenach!

Znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór różnego rodzaju materiałów. Zajmujemy się głównie sprzedażą drewna, dlatego też najwięcej miejsca w naszej ofercie zajmują deski podłogowe, deski tarasowe, gotowe elementy parkietu czy też elementy wykończeniowe, między innymi listwy przypodłogowe. Gwarantujemy Państwu, że wszelkie dostępne u nas deski i parkiety wykonane są z wysokiej jakości drewna polskiego i egzotycznego. Od wielu lat współpracujemy z uznanymi producentami, dlatego też możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość w bardzo konkurencyjnej cenie!

Dopełnieniem naszej oferty są przede wszystkim produkty umożliwiające ułożenie oraz konserwację i czyszczenie podłogi. Zapewniamy szeroki wybór środków chemicznych. U nas znajdziecie Państwo wiele produktów z dziedziny chemii parkietowej, między innymi najlepsze kleje do podłóg drewnianych, lakiery, oleje oraz wypełniacze. Pomożemy również zadbać o podłogi, dostarczając Państwu najwyższej klasy preparaty do pielęgnacji drewna, które pozwolą zachować idealny stan podłóg przez lata. W naszej ofercie znajdują się także preparaty do pielęgnacji wykładzin elastycznych, dywanowych oraz wykładzin z linoleum.

Firma BODEN z Lublina oferuje także specjalistyczne narzędzia dla osób zajmujących się układaniem podłóg, ich renowacją czy cyklinowaniem. Oferujemy Państwu wysokiej klasy sprzęt dla parkieciarzy i posadzkarzy, współpracujemy między innymi z firmami Wolff, Bona oraz B.Pro.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Salonu Parkietowego, który mieści się przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Gwarantujemy, że oprócz świetnych produktów w atrakcyjnych cenach możecie Państwo liczyć również na uśmiechniętą obsługę oraz fachowe doradztwo. Zapraszamy!

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.