Firma Tampo Granit Sp. z o.o. powstała w 1993 roku. Jesteśmy producentem wysokiej klasy tampodrukarek. Ponadto zaopatrujemy klientów we wszelkie akcesoria do tampodruku.

Obecnie wprowadzamy kolejną odsłonę tampodrukarek serii TGS i TGZ, które prezentujemy w zakładce Maszyny. Oferujemy tamponiarki jedno- i wielokolorowe, z otwartym i zamkniętym kałamarzem, z podajnikami wahadłowymi i postępowymi. Maszyny serii TGZ standardowo wyposażone są w zespół czyszczenia tamponów. Do druku wielokolorowego na dużych przedmiotach oferujemy modele z niezależnym napędem każdego tamponu.

Tampodrukarki przeznaczone do pracy w linii automatycznej są wyposażone w sygnały synchronizacji ich pracy z automatycznym podajnikiem linii – pozycjonerem.

Maszyny zbudowane są w oparciu o podzespoły firm: FESTO, OMRON. INA.

Wszystkie modele są wyposażone w programowalne sterowniki i programowalne pulpity operatorskie. Dzięki temu klient, który zakupił u nas maszynę może w każdym momencie eksploatacji rozszerzyć jej możliwości o nowoopracowane funkcje lub dostosować jej program do zmieniających się jego potrzeb np. automatyzacji procesu druku. W profesjonalnych sterownikach umieszczone jest oprogramowanie dla wszystkich rodzajów podajników. Klient, który kupi maszynę w wybranej konfiguracji w przyszłości ma możliwość jej doposażenia w inny podajnik bez konieczności wymiany oprogramowania, np. kupując maszynę z elektrycznym podajnikiem krokowym (wahadłowym) może dokupić podajnik Carree (postępowy) i stosować go zamiennie kiedy ze względu na wielkość zamówienia potrzeba zwiększyć tempo pracy.

Tampo Granit jest od 1995 roku przedstawicielem niemieckiego producenta farb sitowych i tamponowych - firmy Coates Screen Inks GmbH – światowego lidera działającego w grupie SunChemical. Od 2009 roku jesteśmy także dystrybutorem tamponów niemieckiej firmy Morlock kontynuując naszą strategię i tradycję solidnego partnera stawiającego na najwyższą jakość.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (1)