Firma SARIV Sp. z o.o. jest firmą handlową opartą na dziesięcioletnim doświadczeniu w zakresie logistyki,dystrybucji. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem włoskiego producenta nitów zrywalnych SARIV s.r.l. Reprezentujemy na rynku polskim znanych i cenionych za jakość europejskich producentów szerokiej gamy specjalistycznych elementów złącznych jak i tradycyjnych połączeń śrubowych.

Oferujemy doradztwo techniczne w zakresie doboru technologii, elementów złącznych i narzędzi instalacyjnych dopasowując je do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Jesteśmy dostawcą szerokiej gamy narzędzi nitujących - ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych.W ofercie posiadamy prasy oraz urządzenia do zgrzewania.

Naszym Klientom proponujemy zarówno tradycyjne jak i nowe sprawdzone technologie łączenia. Należą do nich: nity zrywalne, nitonakrętki, elementy do zgrzewania, elementy zabezpieczające, elementy do wciskania oraz wyroby śrubowe. Dbając o rozwój, poszerzamy ofertę handlową oraz pakiet usług logistycznych, stawiamy na kompleksową obsługę Klientów. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i wymagania.

Obecnie SARIV Sp. z o.o. jest w trakcie wdrażania system ISO 9001. Jego otrzymanie będzie potwierdzeniem naszej wysokiej jakości usług i rzetelnego podejściem do każdego Klienta.

Działamy tak, aby wracał do nas Klient, a nie towar.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.