NeXtime Polska

Wyłączny dystrybutor produktów NeXtime na polskim rynku.

Naszymi głównymi Klientami są galerie handlowe, salony meblowe, sieci handlowe, agencje reklamowe, studia projektowe, jak również niezależni projektanci.

NeXtime to ogólnoświatowa firma z siedzibą w Holandii będąca liderem w swojej dziedzinie, projektowaniu i sprzedaży zegarów. Założona w 1970 roku posiada przeszło 40-letnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu zegarów i jako jedna z czołowych firm w branży zegarmistrzowskiej sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach na całym świecie . NeXtime posiada biura i magazyny w Holandii i Hong Kongu i jest reprezentowana przez dystrybutorów na całym świecie w tym również w Polsce.

Zegar jako produkt codziennego użytku, może być czymś więcej niż tylko urządzeniem wskazującym czas. To przekonanie jako główny motyw projektantów NeXtime, pozwala stworzyć szeroki wachlarz produktów, które będąc wyjątkowo oryginalnymi , inspirują i oferują nam innowacyjne motywy, od tradycyjnych po współczesne, pozwalające stworzyć doskonały wystrój naszych wnętrz, przez co zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów szukających w akcesoriach wystroju wnętrz i domu najwyższej klasy zarówno pod względem jakości jak i oryginalnego wzornictwa.

Firma NeXtime uosabia skoncentrowaną ambicje, a także pełną pasji i młodości kulturę, którą odzwierciedla w szerokim zakresie zegarów posiadających w swojej ofercie.

Podstawową formą działania NeXtime jak również NeXtime Polska jest dążenie do partnerstwa z klientami, poprzez tworzenie i kształtowanie atrakcyjnych ofert w ich sklepach zarówno stacjonarnych jak i internetowych, co pozwoli osiągnąć maksimum satysfakcji z zakupu dla ostatecznego klienta detalicznego.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.