Produkcja sadownicza czy warzywnicza - nastroje po targach AGROTECH

2019-03-22 12:09:48
Największe targi rolnicze AGROTECH już za nami. Przez długie trzy dni rolnicy z całego kraju a także wielu innych miejsc na świecie odwiedzali hale targowe poszukując najlepszych dla siebie możliwości rozwoju gospodarstwa.
Firma WEREMCZUK FMR zaprezentowała najbardziej popularne urządzenia dedykowane producentom owoców i warzyw.
Wśród odwiedzających z branży owocowej największym zainteresowaniem podczas tegorocznej edycji targów cieszyły się otrząsarki do owoców pestkowych- MAJA. Trendem jest oczywiście zmniejszenie ilości pracowników zaangażowanych do zbiorów, w związku z czym modele MAJA AUTOMATIC zdecydowanie wybiły się jeśli chodzi o liczbę zainteresowanych.
Naturalnie, pomimo niesprzyjających cen, kombajny do zbioru owoców jagodowych nadal mają rzeszę zwolenników, którzy potrzebują tych maszyn, aby czerpać zysk ze swojej produkcji.
Na targach zdecydowanie jednak przodowali producenci warzyw, którzy w ofercie naszej firmy znajdują maszyny umożliwiające kompleksową realizację procesu uprawy i zbioru dla wybranych warzyw, w szczególności korzeniowych. Począwszy od odpowiedniego przygotowania gleby i uformowania redlin czy zagonów, które będą idealnie spulchnione w środku, natomiast solidnie ukształtowane na zewnątrz, po perfekcyjny wysiew nasion przy pomocy siewnika pneumatycznego a skończywszy na zebraniu warzyw z przeznaczeniem na świeży rynek lub do przetwórstwa przy użyciu kombajnu do zbioru warzyw.

Pragniemy serdecznie podziękować Wam za tak liczną obecność na naszym stoisku. Dziękujemy za każdą rozmowę, cenną uwagę i wskazówkę, która pozwoli nam jeszcze lepiej dopasować naszą ofertę do Waszych potrzeb.

Z kolei na ten sezon życzymy zarówno Wam, jak i sobie samych owocnych decyzji.