Polpack Sp. z o.o. jest firmą polską, która od ponad 25 lat zajmuje pozycję lidera na rynku maszyn i materiałów do pakowania w Polsce. Jest eksporterem swoich produktów do krajów Europy Wschodniej oraz wyłącznym przedstawicielem znanych producentów branży opakowań: Italdibipack, Dekofilm, Ranpak, ZinoPac, Comiz, Linea Pack, Orgapack, Extend oraz wielu innych.

Jest firmą dynamicznie rozwijającą się i poszerzającą ofertę maszyn i materiałów do pakowania, producentem wysokiej klasy (Złoty Medal Targów Poznańskich i Gdańskich) maszyn typu Wrapper do zabezpieczania folią stretch ładunków na paletach.

Wieloletnie doświadczenie, oparte na know-how i ścisłej współpracy z włoskimi firmami branży opakowaniowej, zapewnia wysoką jakość produktów oraz usług w zakresie doradztwa technicznego i serwisu.

Polpack jest producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy maszyn pakujących: od najprostszych zgrzewarek liniowych i kątowych, maszyn kloszowych DIBIPACK, poprzez bardziej wydajne maszyny tunelowe ESPERT, do automatycznych linii pakujących. Uzupełnieniem oferty są maszyny do opakowań zbiorczych typu ECOPACK ECOFARD owijarki WRAPPER do zabezpieczania folią stretch ładunków na paletach, urządzenia do wiązania taśm polipropylenowych i poliestrowych ORGAPACK, i DELTAREG, maszyny do pakowania metodą SKIN-PACK, do owijania folią stretch elementów długich - AVVOLGIPACK, do zamykania woreczków COMIZ, do zaklejania kartonów NASTROPACK.

Posiadamy pełną ofertę materiałów eksploatacyjnych do wymienionych urządzeń, m. in. folie termokurczliwe PCV i Poliolefiny typu Decoterm, Decoline, folie stretch (standardowe i wstępnie rozciągnięte - typu POLWRAP), taśmy PP, PET i stalowe, taśmy klejące, folie bąbelkowe, spożywcze folie stretch typu DECOWRAP i inne.

Oprócz maszyn do pakowania typu WRAPPER produkujemy folie pre-stretch w rolkach maszynowych i ręcznych, w wersji na tubie i beztubowe oraz standardowe beztubowe folie stretch.

Siedziba i największy oddział firmy znajduje się w Warszawie, jednakże wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, których liczba przekroczyła już 6000 rozwinęliśmy sieć handlową w postaci 7 oddziałów na terenie całej Polski.

News

The exhibitor has not added any news.