Nasza obecność na rynku Polskim w branży dziecięco-zabawkowej oraz medycznej sięga lat 90. Od początku Tootiny była producentem i dystrybutorem wyłącznie własnej marki, z czasem rozszerzyliśmy działalność o reprezentowanie znanych zagranicznych marek. Dobraliśmy portfolio produktów, które odpowiadają naszym wymaganiom jako osobom i konsumentom. Nie oferujemy nic czego sami nie chcielibyśmy używać lub podarować naszym najbliższym.

Innowacja, jakość, profesjonalizm to niektóre z cech, które staramy się aby były kojarzone przez naszych partnerów z nami i produktami, które reprezentujemy. Stawiamy na długoterminowe relacje szukając partnerów z tym samym nastawieniem do współpracy. Naszym głównym rynkiem zbytu jest Polska, jednak z własnymi markami Tootiny i Snibbs rozszerzamy obszar do coraz większej ilości rynków zagranicznych.

Wysoka sprawność operacyjna, elastyczność i duże doświadczenie pozwala nam na używanie różnych kanałów dystrybucji. Czy nasz klient jest lokalnym sklepem stacjonarnym, sieciowym czy internetowym to nie ma dla nas żadnej różnicy. Nasza organizacja jest przystosowana i posiada narzędzia by sprostać wymaganiom każdego partnera. Zapraszamy do współpracy z nadzieją, że będziemy mogli wspólnie się rozwijać.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.