Producent fotelików samochodowych i wózków dla dzieci Coletto.

Po wieloletnich doświadczeniach w branży dziecięcej w produkcji i handlu stworzyliśmy dla Państwa firmę Coletto.
Przedstawiamy kolekcję bezpiecznych i komfortowych wózków dziecięcych naszej Marki.

Naszym głównym celem jest produkcja wózków tradycyjnych oraz wózków spacerowych zapewniających dziecku zarówno bezpieczeństwo, jak i też komfort.
Aby zaoferować asortyment na odpowiednim poziomie, nawiązaliśmy współpracę ze znanymi na świecie fabrykami, a wszystkie produkty spełniają europejskie standardy jakości.

Obecnie Polska zajmuje drugie miejsce na świecie pod względem wielkości produkcji wózków dziecięcych, dlatego firma Coletto również ma dla Państwa
w ofercie produkty polskie – wyprodukowane w naszym kraju. Troszczymy się o bezpieczeństwo, komfort i stylistykę, aby spełniać oczekiwania naszych odbiorców. Satysfakcja i zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego stale udoskonalamy i podnosimy jakość wyrobów.

Chcąc zaspokoić potrzeby rynku rozbudowujemy zakład produkcyjny oraz wprowadzamy sprawdzone systemy organizacji pracy tak, by wzrost produkcji podążał w parze z jak najwyższą jakością. Staramy się, aby nasze produkty odpowiadały najnowszym trendom i wymogom bezpieczeństwa, mając jednocześnie na uwadze, by pozostały na odpowiednim poziomie cenowym gwarantującym najlepszą relację cena-jakość.

Szczególną uwagę zawracamy na to, by nasze wózki i foteliki posiadały ergonomiczne kształty oraz by były wykonane z wysokogatunkowych materiałów.
Łatwość obsługi, lekka konstrukcja i nowoczesna stylistyka to cechy, które zaspokoją najwyższe oczekiwania i zapewnią długotrwałe użytkowanie. W celu zagwarantowania optymalnego komfortu i bezpieczeństwa naszym pociechom oferujemy Państwu produkty pochodzące z fabryk posiadających certyfikat ISO 9000.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.