Biuro Handlu Zagranicznego „JAWO” istnieje od roku 1993 i nieprzerwanie zajmuje się przedstawicielstwem firm produkujących różnego rodzaju maszyny górnicze dla kopalń kamienia i żwirowni tj. m. in urządzenia kruszące, podające, sortujące, oczyszczające oraz płuczki, do oczyszczania wody w obiegu zamkniętym i prasy do szlamu. W swej bogatej ofercie posiada również sprzęt dla branży kamieniarskiej (lafety, wiertnice) jak również rozdrabniacze i kruszarki służące do recyklingu materiałów: gruzu, cegieł, betonu, żelbetonu, drewna etc. , jak też recyklingu karoserii samochodów, opon, tworzyw sztucznych, etc.

W szerokiej palecie maszyn występują urządzenia zarówno mobilne, jak i stacjonarne.

B.H.Z. Jawo może dostarczyć każdy rodzaj maszyny stacjonarnej i semimobilnej dla żwirowni i kopalni odkrywkowej, także wraz z projektowaniem i uruchomieniem jako projekt „pod klucz”.

Ponadto Biuro Handlu Zagranicznego „JAWO” wiele lat było przedstawicielem różnych firm i koncernów jak Voest-Alpine, Dalmine, Tenaris czy Buhlmann. W chwili obecnej „JAWO” współpracuje z niemieckimi, austriackimi i pozaeuropejskimi dostawcami rur dla energetyki, chemii i petrochemii.

Firma „JAWO” aktywnie uczestniczy w cyklicznych targach i sympozjach branżowych, takich jak:
– Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego „Autostrada Polska” w Kielcach
– Konferencja „Kruszywa Mineralne” w Szklarskiej Porębie
– Sympozjum Naukowo – Techniczne „Cement – Kruszywa”
– Sympozjum producentów żwiru

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.