Jesteśmy firmą z sześćdziesięcioletnią tradycją, niekwestionowanym liderem w branży.
Konstruujemy, produkujemy i sprzedajemy wyroby z zakresu sygnalizacji ostrzegawczej świetlno-dźwiękowej do wyposażenia pojazdów uprzywilejowanych i służb specjalistycznych znajdujących się na drogach. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników produkcyjnych, własny dział badawczo-rozwojowy wraz z laboratorium kontrolno-pomiarowym. Dzięki tym atutom potrafimy szybko odpowiadać reagując na zapytania klientów i zaspokajać ich potrzeby, gwarantując najwyższą jakość na rynku.

Produkty Naszej marki spełniają wszelkie wymagania w zakresie warunków ich użytkowania i jednocześnie dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym i wysokiej niezawodności gwarantują bezpieczeństwo ich użytkownikom. Nasze własne opracowania konstrukcyjne uwzględniają najnowsze rozwiązania techniczne w dziedzinie projektowania i wytwarzania jak i nowoczesne trendy we wzornictwie przemysłowym.

Od wielu lat z powodzeniem utrzymujemy pozycję lidera pod kątem sprzedaży i innowacyjności na rynku rodzimym przy tym systematycznie rozwijając sieć partnerów handlowych na rynku wspólnotowym. Obecnie prowadzimy ekspansję na niektóre rynki wschodzące, kontynentu AFRYKAŃSKIEGO i AZJATYCKIEGO.

Realizujemy usługi montażu naszych produktów na wszelkich typach pojazdów jak również szkolimy pracowników innych firm. Gwarantujemy skuteczność dostarczanych produktów i wysoki poziom świadczonych usług serwisowych.

Nasze produkty dzięki zastosowaniu najwyższych standardów technologicznych ostrzegają wszystkich użytkowników ulic, szos, autostrad przed zagrożeniami podwyższając przy tym nam bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz ułatwiają w sposób efektywniejszy odpowiednim służbom ratowanie ludzkiego zdrowia i życia.

Zapraszamy do współpracy partnerów, dla których rzetelność, jakość oraz spełnianie najwyższych wymogów technicznych są największą wartością.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.