REHMED-PLUS 2014

Between 2014-04-03 and 2014-04-05, company exhibited on trade show REHMED-PLUS 2014.

REHMED-PLUS 2014

(Go to the trade show)
Hall:
Stand: CK-3
Firma KOORDYNACJA na targach REHMED-PLUS wystawiła sprzęt do diagnostyki. Na stoisku można było znaleźć innowacyjne urządzenia oparte o produkcje polską, m.in.:
- Slink Feedback Therapy- innowacyjne urządzenie umożliwiające rehabilitację z wykorzystaniem biofeedbacku (biologicznego sprzężenia zwrotnego) w postaci wizualizacji oraz sterowania grami komputerowymi.
- Fotel Leg Force Feedback służący do treningu prostowników i zginaczy stawu kolanowego. Jest to fotel, na którym można zarówno diagnozować jak i rehabilitować staw biodrowy, mierząc siłę kończyn dolnych przed, po a także w trakcie terapii.
- bieżnia baropodometryczna badająca rozkład sił nacisku na płaszczyznę podłoża, z kamerą rejestrującą jak układają się nasze kończyny dolne podczas chodu bądź biegu. Jest to bieżnia produkcji włoskiej.
- maszyna do produkcji indywidualnych wkładek ortopedycznych metodą frezowania
- Biofeedback EEG służący do terapii mózgu. Jest to bardzo popularne urządzenie, pomocne przy korekcji różnego rodzaju deficytów takich jak ADHD, ADD, nerwice, natręctwa, ale również jest w uczeniu się zarówno chorych jaki i zdrowych osób.
W swojej ofercie firma posiada także najtańsze podoskopy w Polsce począwszy od tradycyjnego, lustrzanego podoskopu, przez podoskopy z rolką zabezpieczającą przed bakteriami, aż do podoskopu komputerowego z możliwością archiwizacji wyników. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami firmy KOORDYNACJA.

Files

The exhibitor has not added here any files.