Przedsiębiorstwo WW EKOCHEM od 1998 roku prowadzi kompleksową działalność na polskim i zagranicznym rynku tworzyw sztucznych. Współpracując z wieloma światowymi koncernami z branży m.in. AGD, oponiarskiej, techniki okiennej, opakowaniowej i medycznej specjalizujemy się w:
regranulacji materiałów własnych i powierzonych,
compoundingu różnego typu granulatów,
handlu granulatami, regranulatami, przemiałami i odpadami przemysłowymi,
skupie odpadów produkcyjnych tworzyw sztucznych.
Kilkunastoletnia współpraca z przetwórcami tworzyw sztucznych z różnych branż i poznanie potrzeb spowodowało poszerzenie działalności WW EKOCHEM o compounding. Zastosowanie tworzyw w aplikacjach wcześniej zarezerwowanych dla innych materiałów, spowodował wzrost zapotrzebowania na materiały modyfikowane.
W naszej ofercie znajdą Państwo rozległą gamę blendów polimerowych o różnorodnych właściwościach. Stosujemy indywidualnie dobierany compounding polimerów, a blendy dobieramy zarówno pod kątem wymaganych parametrów jak i przyszłego jego zastosowania. Dzięki starannemu doborowi modyfikatorów oraz składników mieszanek dopasowujemy się do stawianych nam wymogów.
W przypadku zapotrzebowania na tworzywo o specjalistycznych właściwościach służymy pomocą w znalezieniu optymalnego rozwiązania.
Świadczymy również usługi w zakresie mielenia odpadów produkcyjnych oraz regranulacji.
Posiadamy pozwolenia różnych szczebli administracyjnych na odbiór, magazynowanie i odzysk odpadów poprodukcyjnych.
Wystawiamy odpowiednie dokumenty tj. kartę przekazania odpadów, potwierdzenie recyclingu i gwarantujemy terminowe płatności.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (2)