ARRK Shapers' Polska jest dużą, nowoczesną narzędziownią z 20 letnim doświadczeniem.

Wchodzi w skład międzynarodowej grupy ARRK, oferującej innowacyjne rozwiązania w zakresie rozwoju produktów (inżynieria, prototypy, produkcja niskoseryjna, formy i narzędzia do przetwórstwa tworzyw sztucznych).

ARRK Shapers’ Polska jest wiodącym producentem form wtryskowych o masie do 55 ton na rynku polskim i europejskim, dla przemysłu samochodowego ( zderzaki, deski rozdzielcze, panele drzwiowe, nadkola i inne ), a także wykonawcą usług serwisowych form wtryskowych takich jak: modyfikacje, naprawy, regeneracje form wtryskowych o masie od 1 – 55 ton dla różnorodnych branż oraz usług szybkiego prototypowania.

Dla ARRK Shapers’ Polska najważniejszy jest klient i jego zadowolenie z usług, dlatego też firmę wyróżnia szybka reakcja na potrzeby klienta, a także dostosowanie usług do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Firma zapewnia klientom wsparcie techniczne, „ know – how”, wykwalifikowany zespół specjalistów, szerokie możliwości obróbcze, profesjonalne zarządzanie projektami oraz wysoką jakość i terminowość wykonania.

Firma posiada certyfikat ISO 9001.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.