SCORPIO Tomasz Ciesielski to generalny przedstawiciel i serwis w Polsce firm: ITALTECH, EUROPOLIURETANI, TECNOMATIC oraz SANDRETTO.
Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń i podzespołów powyższych firm oraz sprzedażą części zamiennych.

Wieloletnia współpraca z takimi firmami jak Arburg, Windsor i Sandretto pozwoliła nam zgromadzić niebagatelny zasób doświadczeń z dziedziny budowy maszyn oraz technologii przetwórstwa tworzyw.
Nasza obecność na rynku od 1990 r. pozwala na szybkie i sprawne zaspokajanie potrzeb serwisowych oraz wszechstronną pomoc naszym klientom.
Nasze niebagatelne doświadczenie serwisowe wykorzystujemy również we współpracy ze znanym i cenionym producentem wtryskarek – ITALTECH.
Oferujemy szeroki zakres usług diagnostycznych samych maszyn przetwórczych (m.in. diagnoskopia ultrasonograficzna), jak i szczegółową analizę stanu jednostek uplastyczniających.

Dzięki ścisłej współpracy z firmą INPROS wspomagamy technologicznie działania naszych klientów w dziedzinie wtrysku wielokomponentowego, zaś oferowane roboty firmy TECNOMATIC ROBOTS pozwalają efektywnie zautomatyzować proces produkcyjny.

Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą EUROPOLIURETANI powiększyliśmy zakres oferowanych urządzeń o maszyny wtryskowe do poliuretanów oraz gotową chemię do tego procesu.
Firma EUROPOLIURETANI jako pierwsza w Europie wdrożyła komponenty do wtrysku poliuretanów oparte na nowym, wysokowydajnym spieniaczu wolnym od związków freonowych.

Products

The exhibitor has not added any products.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.