TANGRAM PET Technology jest przedstawicielem firmy NISSEI ASB Machine Co., Ltd. na terenie Polski.

NISSEI ASB Machine Co., Ltd. Japan
Główna siedziba firmy NISSEI ASB znajduje się w Komoro, niedaleko Nagano w Japonii. Biura firmy jak i fabryka położone są u stóp wulkanu Asama na powierzchni przekraczającej 150,000 m2. Prócz głównej fabryki w Japonii NISSEI ASB posiada również zakłady produkcyjne w Indiach (ASB International Pvt. Ltd.) oraz w Chinach (Shanghai ASB Machine Company Ltd.). Ze swoich fabryk NISSEI ASB wysyła rocznie ponad 400 maszyn do ponad 80 krajów na całym świecie.

Firma NISSEI ASB Machine Co., Ltd. powstała w roku 1978 i szybko stała się światowym liderem w produkcji maszyn do jednostopniowej produkcji pojemników metodą wtrysku z rozdmuchem (Injection Stretch Blow Moulding). Jako jedna z niewielu firm posiadamy w swojej ofercie maszyny jednostopniowe do produkcji butelek bezpośrednio z granulatu, maszyny do preform, rozdmuchiwarki oraz całą gamę maszyn specjalistycznych (butelki do rozlewu na gorąco, butelki wielowarstwowe, butelki z integralną rączką, itp.). Dostarczyliśmy na rynek ponad 8.000 maszyn oraz 13.000 form. Z ponad 30-letnim doświadczeniem oraz szeroką ofertą obejmującą maszyny zdolne do produkcji butelek i słoików o pojemności od 5ml do 20l jesteśmy w stanie profesjonalnie zrealizować każdy projekt związany z produkcją butelek PET.

W Polsce NISSEI ASB działa od roku 1994 za pośrednictwem firmy TANGRAM PET Technology. W Warszawie funkcjonuje biuro handlowe firmy, które służy pełną informacją zarówno handlową jak i techniczną. W Polsce pracuje łącznie ponad 80 maszyn ASB produkując butelki i słoiki dla branży spożywczej, chemicznej, chemii gospodarczej, kosmetycznej oraz farmacji. Naszymi klientami są zarówno największe firmy z branży jak i małe rodzinne przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy!

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Panoramas (0)

The exhibitor has not have any panoramas.

Movies (2)