Firma Master Colors Sp.z o.o. to dystrybutor urządzeń peryferyjnych, wykorzystywanych w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, gumy i szeroko pojętym recyklingu. Działamy w obrębie polskiego rynku, wprowadzając profesjonalny sprzęt i nowoczesną technologię od zagranicznych producentów. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w branży, które rozpoczęło się współpracą z niemiecką firmą DEIFEL GmbH & Co. KG, zajmującą się produkcją koncentratów i dodatków barwiących, możemy zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania techniczne dostępne na światowych rynkach, fachowe wsparcie techniczno-handlowe oraz obsługę na najwyższym poziomie. Prowadzimy sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Proponujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt renomowanych producentów z Niemiec, Holandii i Włoch – jesteśmy ich oficjalnym przedstawicielem. Obecna oferta na peryferia skupia się na:

MORETTO Polska – centralny system podawania surowca, dozowanie tworzyw, suszarki molekularne do tworzyw, dozowniki grawimetryczne i wolumetryczne, podajniki do granulatów, młyny do tworzyw, zbiorniki na materiał, stacje rozładunku i załadunku Big-Baga i octabinu, miksery pionowe.
SINGLE Temperiertechnik GmbH – termostaty wodne i olejowe, agregaty chłodzące, technologia Variotherm (termostatowanie dynamiczne) i technologia Eco-Temp.
CONTURA MTC GmbH – chłodzenie konformalne, wkładki do termo-aktywne do form.
EAS Europe B.V. – rozwiązania z zakresu Quick Mould & Die Change: systemy mocowania i automatyka przezbrajania i transportu form, płyty magnetyczne do wtryskarek, złącza i multizłącza, stoły inspekcyjne i obrotownice.
PALLMANN Maschinenfabrik GmbH & Co.KG – pulweryzatory, młyny do tworzyw, gumy i kauczuku, aglomeratory, systemy recyklingowe.
GNEUSS Kunststofftechnik GmbH – filtracja tworzyw sztucznych, zmieniacze sit, czujniki ciśnienia i temperatury, rozwiązania dla recyklingu poliestrów (folia, płatki, włókna etc.).
BREYER GmbH – linie do ekstruzji folii w zastosowaniu dla tafli LCD, LED, branży spożywczej, motoryzacyjnej, higienicznej, paneli słonecznych, linie do wytłaczania płyt i tub kosmetycznych.
DEIFEL GmbH Co.KG – barwniki do tworzyw, koncentraty, pigmenty, grysy barwne, masterbatche.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Products

The exhibitor has not added any products.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.