MAPRO Polska to wyłączny, autoryzowany dystrybutor i serwis wtryskarek produkowanych przez światowego lidera w produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych firmę HAITIAN.

Jesteśmy częścią Grupy MAPRO skupiającej dystrybutorów wtryskarek HAITIAN oraz ZHAFIR w Polsce, Czechach i Słowacji.

Dysponujemy pełnym wspracie handlowym oraz profesjonalnym serwisem. Kluczowym elementem działań naszego zespołu są partnerskie relacje z naszymi Klientami.
W zależności od aplikacji oraz oczekiwań Klientów profesjolanie i rzetelnie doradzamy, dobieramy maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości, motywują nas nowe wyzwania a przede wszystkim fakt, iż jesteśmy gotowi odpowiadać na wszelkie stawiane przed nami wymagania.

W naszej ofercie znajduje się szereg typów wtryskarek pozwalający na swobodny dobór w odniesieniu do indywidualnych potrzeb:

hydrauliczne serii MARS II o sile zacisku od 600 do 40.000kN
dwupłytowe hydrauliczne serii JUPITER o sile zacisku od 4.500 do 65.000kN
elektryczne serii VENUS II o sile zacisku od 400 do 5.500kN
elektryczne-hydrauliczne hybrydy serii ZERES o sile zacisku od 400 do 2.300kN
elektryczne serii MERCURY z innowacyjnym układem wtryskowym
hydrualiczne wtryskarki dwukomponentowe serii LAPETUS

Kompleksowo doposażymy gniazda produkcyjne w roboty, przenośniki taśmowe oraz pozostały osprzęt peryferyjny marek takich jak: TECNOMATIC, FILI VIRGINIO, MORETTO i inne.

Serwis MAPRO Polska obsługuje aktualnie ponad 1.000 wtryskarek w ponad 250 firmach na terenie całego kraju. Zapewniamy stały dostęp do oryginalnych części zamiennych w magazynie Mapro w Polsce, Czechach i Słowacji a także w wszystkich magazynach Haitian na terenie Europy oraz w magazynie centralnym.

Stanowimy zgrany zespół ludzi, dla których praca to połączenie przyjemności z motywacją do nieustannego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesne rozwiązania i pełen komfort obłsugi.

Business Blog

The exhibitor has not added any news.