Jesteśmy firmą inżynieryjno-przedstawicielsko-handlową specjalizującą się w kablach i przewodach oraz osprzęcie.

Oferujemy szybką i na czas dostawę wysokiej jakości kabli
i osprzętu, spełniających lub przewyższających wymagania naszych Klientów oraz międzynarodowych norm technicznych.

Zdobyliśmy dobrą opinię dzięki dostarczaniu naszym Klientom produktów o bardzo wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach oraz dzięki świadczeniu wysokiej klasy usług inżynierskich, przedstawicielskich i doradczych.

Zobowiązaliśmy się do zapewnienia naszym Klientom najlepszej jakości za możliwie najniższą cenę i oferowania jak największego wyboru kabli i przewodów elektrycznych oraz osprzętu do linii napowietrznych. Poprzez ciągłą współpracę z wiodącymi światowymi producentami, przekazujemy na polski rynek wszystkie technologiczne innowacje.

Oferujemy szybką i na czas dostawę wysokiej jakości kabli i osprzętu, spełniających lub przewyższających wymagania naszych Klientów oraz międzynarodowych norm technicznych. Utrzymując stałe kontakty z naszymi Klientami słuchamy uważnie ich opinii i modyfikujemy naszą ofertę odpowiednio do ich wymagań. Oferowane przez nas wyroby pochodzą od producentów posiadających certyfikaty ISO 9000.

Nasi potencjalni Klienci to: PSE S.A., zakłady energetyczne, TP S.A., niezależni operatorzy telekomunikacyjni, firmy instalacyjne, dystrybutorzy kabli, przewodów i osprzętu.

News

The exhibitor has not added any news.

Multimedia

Movies (0)

The exhibitor has not have any movies.